ランキング

Search for any app

Sportbank: мобільний спортивний банк без відділень

パブリッシャー: sportbank
価格: トップ無料
評価:

ランキング推移

Sportbank: мобільний спортивний банк без відділеньにおける、 日本のダウンロードランキング推移を確認しましょう。

ランキング推移は、Sportbank: мобільний спортивний банк без відділеньアプリストアにおけるGoogle Playの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるSportbank: мобільний спортивний банк без відділеньのパフォーマンスの履歴を追うことが可能です。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

ASO (アプリストア最適化)

あらゆるアプリのトップキーワードをトラックできるだけではなく、任意のキーワードにおいて、どのようにアプリの検索結果が推移しているか確認することもできます。

アプリレビュー・評価

アプリのレビューや評価を確認し、ユーザーからの重要なフィードバックを得ましょう。任意のバージョン、国、期間を切り替えて、バグやユーザーの声を確認できます。ここから自社アプリを改善するヒントを得ましょう。

フィーチャー

各アプリストア、日付・国・デバイス・セクションなどにおいて、いつ・どこでフィーチャーされたのか確認することができます。

アプリ詳細

sportbank - Банк для активних!

Новий додаток sportbank - це онлайн банкінг для тих, хто цінує свій час, сили, гроші і енергію. Зручний інтерфейс, онлайн перекази грошей, вигідний кешбек на спортивні товари та активності чекають вас з новим додатком Спортбанк. Аплікація максимально проста та зручна для користувача, а вигідні умови і бонуси роблять повсякденні банківські операції швидкими та приємними.

Основні переваги карти Sportbank:

Банківська карта з кредитним лімітом до 100 000 грн;
Кредит з пільговим періодом 120 днів з першого місяця користування;
Стандартний пільговий період до 62 днів;
Кешбек рахунок на спортивні товари, фітнес-клуби та інші спортивні активності 10%;
Цілодобова служба підтримки в зручному для вас месенджері;
Контроль та облік витрат, грошей, покупок і платежів в додатку.

Просте отримання картки

Для того, щоб отримати карту sportbank достатньо встановити додаток, сфотографувати паспорт та ідентифікаційний код, завантажити всі дані в систему та заповнити анкету. Після проходження реєстрації вам залишиться тільки дочекатися кур'єра або забрати карту в пункті видачі та зареєструвати карту в додатку.

Швидкий і вигідний кредит

При відкритті карти є можливість отримати кредитний ліміт до 100 000 гривень з пільговим періодом 120 днів, починаючи з першого місяця користування. Стандартний пільговий період по карті складає 62 дня, що дозволить вам використовувати кредитні кошти і не платити відсотки.


Зручні операції

У додатку зручно реалізований облік витрат і доходів, можна без комісії поповнювати картку, переказувати кошти без комісії між картками та рахунками, проводити оплату за реквізитами, перевіряти баланс, здійснювати покупки, поповнювати мобільний рахунок, оплачувати інтернет і проводити інші операції. Поповнити картку можна за реквізитами іншої карти, або ж із збереженої картки в самому додатку.

Спортивний кешбек

На покупки в спортивних магазинах, фітнес-клубах і при оплаті будь-яких послуг, пов'язаних зі спортом, на карту нараховується кешбек - 10%.

Оперативна підтримка

Зручний особистий кабінет дозволить вам максимально контролювати всі платежі, витрати і доходи, а служба підтримки в будь-якому зручному для вас месенджері в найкоротші терміни допоможе вирішити будь-які питання онлайн. При здійсненні будь-якої операції по карті вас буде додатково сповіщено Push-повідомленням, що дозволить вам максимально контролювати свої фінанси.

Обирай sportbank - банк без відділень прямо зараз!

Завантажити додаток можна на смартфон з операційною системою Android (5.0 або новіші версії). Попередні версії Android (до 5.0) не підтримуються нашим додатком.

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。 適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、Sportbank: мобільний спортивний банк без відділеньに対するユーザーの気持ちを知りましょう。

4.6

2333 評価

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。