Ciechanów

パブリッシャー: Eltcrac System
評価: 評価がありません
価格: トップ無料

ランキング推移

Ciechanówのポーランドにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google PlayアプリストアにおけるCiechanówの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるCiechanówの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Google Play - ポーランド
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Informacje same Cię znajdą

Mobilna, interaktywna aplikacja „Ciechanów” wyświetli Ci aktualności z życia miasta. Dzięki systemowi powiadomień będziesz na bieżąco z terminami i miejscami interesujących Cię wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych. Nie musisz wchodzić w aplikację, bo wystarczy że jesteś w pobliżu danego miejsca lub wydarzenia i od razu dostajesz powiadomienia.

Przy pomocy apki sięgniesz również do tego, co działo się wieki temu. Podczas zwykłego spaceru ulicami Ciechanowa, trafisz na wiele ciekawostek o charakterystycznych budynkach, średniowiecznych zabytkach, ośrodkach kultury czy obiektach sportowych znajdujących się w pobliżu Ciebie. Zamontowaliśmy na nich nadajniki z danymi. Jeśli zainstalujesz aplikację i udasz się na spacer, informacje „wpadną” na Twój smartfon.

Apka poprowadzi Cię po średniowiecznym trakcie, opowie o jego historii, wskaże kluczowe miejsca z nim związane i przekaże ciekawostki z życia ludzi z tamtych czasów. Da Ci również możliwość rozwiązywania quizów oraz szybkich zgadywanek, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić swoją spostrzegawczość i wiedzę o mieście.

Mamy dla Ciebie także coś extra! Za poprawne odpowiedzi w naszych quizach zdobędziesz punkty, które będziesz mógł wymienić na proponowane przez nas kupony rabatowe. Staną się one walutą, za którą otrzymasz np. bezpłatny wstęp na basen, na lodowisko, do muzeum, czy na zajęcia w jednostce kultury. Mogą to być także zniżki lub miejskie gadżety.


Sposobem na poznawanie miasta i jego historii będą także tworzone przez nas gry terenowe. Rozwiązywanie zadań będzie łatwiejsze dzięki nadajnikom zamontowanym w miejscach związanych z tematami gier.

Jeśli jesteś naszym Gościem, interaktywny przewodnik pokaże Ci np. dogodne miejsce noclegowe lub podpowie gdzie możesz zjeść obiad czy kolację. Pewnie jest dla Ciebie oczywiste, że do tych i wielu innych miejsc apka poprowadzi Cię krok po kroku dzięki nawigacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje na temat zakątków, które warto odwiedzić, bazy sportowej, miejsc wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych.

Pobierz aplikację i zgarniaj (nie tylko) informacje!

Serdecznie zapraszamy,
Urząd Miasta Ciechanów

przejazdy podróżnik przewozy

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。