Union zdravotná poisťovňa

パブリッシャー: Union zdravotná poisťovňa, a.s.
評価:
価格: トップ無料

ランキング推移

Union zdravotná poisťovňaの日本におけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、Google PlayアプリストアにおけるUnion zdravotná poisťovňaの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるUnion zdravotná poisťovňaの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - Google Play - 日本
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciam tykajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia. Majte aj vy vždy poruke váš preukaz poistenca, prehľad zdravotných výkonov a predpísaných receptov, diagnóz, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody, ktoré pre vás máme. A to nie je zďaleka všetko.

TOP funkcie v aplikácii:

Prehľad najdôležitejších informácii

Vždy aktuálne a najdôležitejšie informácie pre vás nájdete hneď po vstupe do aplikácie. Jednoducho a prehľadne usporiadané oznamy vás budú informovať o všetkom, čo by ste mali vedieť.

Recepty

Prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. Vaše predpísané recepty si môžete v lekárni vyzdvihnúť aj na základe čiarového kódu, ktorý nájdete priamo v aplikácii. V zozname nájdete všetky recepty, ktoré vám lekár predpísal elektronicky (eZdravotníctvo) a rovnako pri jednotlivých receptoch nájdete aj užitočné informácie o liekoch, ktoré vám boli predpísané.

Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vyhľadajte si jednoducho lekára, či poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica, lekáreň a pod.). Lekárov, ktorých navštevujete pravidelne nájdete vždy na začiatku zoznamu. V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním, alebo využitím filtrov. Výsledky si môžete zoradiť od najbližšieho vo vašej lokalite, alebo podľa abecedy. Zoznam lekárov vám umožní pozrieť sa na detaily o lekárovi, alebo poskytovateľovi, ako sú ordinačné hodiny, mapa s možnosťou okamžitej navigácie k lekárovi, kontaktné údaje s možnosťou zavolať priamo lekárovi a aj zoznam receptov, ktoré vám vyhľadaný lekár predpísal, či zoznam receptov, ktoré ste si vo vybranej lekárni už vyzdvihli.

Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.

Výhody

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom pre lepšiu zdravotnú starostlivosť. Prehľadný zoznam vám umožní zistiť, aké sú aktuálne výhody pre poistencov, koľko môžete ušetriť, ako o výhody požiadať, kto má na výhody nárok a kde si ich môžete uplatniť.

Vaše konto

Prehľad vašich osobných a zdravotných informácií.

Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112, alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, ci políciu.

O Unione

Vyhľadajte si najbližšiu pobočku Union zdravotnej poisťovne vo vašom okolí spolu s informáciami o otváracích hodinách. V časti O Unione nájdete naše oficiálne kontaktné údaje a všetky základné informácie o Union zdravotnej poisťovni, a. s.

Bezpečnosť

Aplikácia po vstupe obsahuje citlivé údaje o poistencovi, ktorý sa zaregistroval, alebo prihlásil. Na ochrane údajov nám veľmi záleží a preto pri registrácii, alebo prihlásení sa do aplikácie dôkladne overujeme, či sa k údajom dostane správna a oprávnená osoba. Viacúrovňová kontrola zamedzuje neoprávnenému prístupu k citlivým informáciám a preto sa nemusíte obávať, že by údaje niekto zneužil. V Union zdravotnej poisťovni je ochrana údajov o našich poistencoch prvoradá.


Aplikáciu môžu používať aj tí, ktorí nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne.

misusing ユニオン union 医保 医療事務 thoroughly 1day保険 1day保険

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、Union zdravotná poisťovňaに対するユーザーの気持ちを知りましょう。
2.8
46 評価
このアプリに関するレビューが見つかりません…

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。