Bonusway Lietuva: Cashback app

パブリッシャー: Bonusway
評価: 評価がありません
価格: トップ無料
互換性: iPhone & iPad

ランキング推移

Bonusway Lietuva: Cashback appのリトアニアにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、iOSアプリストアでBonusway Lietuva: Cashback appの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるBonusway Lietuva: Cashback appのパフォーマンスの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - iPhone - リトアニア
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Bonusway.lt yra pinigų grąžinimo paslauga, leidžianti Jums atgauti dalį pinigų, kuriuos išleidote pirkdami Aliexpress, Ebay, Booking.com ir kitose populiariose internetinėse parduotuvėse.

Bonusas yra vėlyvoji nuolaida, kuri grąžinama klientui, kai pasibaigia laikotarpis, skirtas prekės pakeitimui ar grąžinimui.
Kitaip tariant, Jūs perkate prekes, o Bonusway atiduoda Jums dalį pinigų, išleistų pirkiniams internetinėse parduotuvėse.

Kaip tai veikia?
Parduotuvės, į kurias einate per Bonusway programėlę, moka mums už klientų pritraukimą. Mes grąžiname didžiąją dalį šių pinigų Jums, kad galėtumėte pirkti ir taupyti.

Dabar apsipirkimas internetu Aliexpress parduotuvėje - tai pinigų ir laiko taupymas. Išpardavimas galimas bet kuriuo metu: nuolaidos ir nuolaidų kodai parduotuvėse ištisus metus! Pirkiniai parduotuvėje per programėlę Bonusway tampa pelningesni grynųjų pinigų sąskaita. Čia rasite nuolaidos kodus, taikomus populiariasioms parduotuvėms.

Mūsų programėlėje rasite drabužių parduotuves, batų parduotuves, internetines elektronikos parduotuves. Norint pasirinkti Jus dominančią kategoriją, spustelėkite skirtuką "Parduotuvės". Jei Jus domina, pavyzdžiui, "Telefonų išpardavimas", galite eiti į skyrių "Pasiūlymai", tada "Išpardavimai".

Skyriuje "Pasiūlymai" taip pat rasite skirtuką "Padidintas bonusas" su puikiais pasiūlymais ir skirtuku "Kuponai", kuriame galite gauti nemokamus reklaminius kodus, kurie veikia jūsų mėgstamiausiuose parduotuvėse. Skirtuke "Mėgstamiausios" galite rasti savo mėgstamiausią drabužių parduotuvę, skyriuje "Pasiūlymai" - visos internetinės parduotuvės su nuolaidomis, kuriose galite pasinaudoti išpardavimais ir nuolaidomis.

Namų taupymo biudžetas padidės daug kartų, jei pirkdami naudosite Bonusway programėlę!

キーワードが見つかりませんでした…

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。
このアプリに関する評価が見つかりません…

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。