App Annieへようこそ!
Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Etの他にも、あらゆるアプリの情報がこちらでご確認いただけます。無料登録をして、気になるアプリや競合情報、アプリ業界のトレンドなどを把握しましょう。

Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Et

パブリッシャー: IZNET MANAGEMENT LTD.
評価:
価格: トップ無料 アプリ内課金あり
互換性: iPhone & iPad

ランキング推移

Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Etのトルコにおけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、iOSアプリストアでFatch - Arkadaş Bul, Sohbet Etの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるFatch - Arkadaş Bul, Sohbet Etのパフォーマンスの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - iPhone - トルコ
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

- İster Beğen İster Geç!
Yakınındaki kişilerin fotoğraflarına ve profiline bak, ister beğen ister geç! O da seni beğenirse hemen mesajlaşmaya başla!

- Eşleşme Olmadan Mesaj Gönder!
Beğendiğin kişiler ile bir arkadaşlık başlatmak için ilk adımı at ve ona mesaj gönder. Onu attığın mesajla etkile ve sohbet başlasın!

- Profilini Ziyaret Edenleri Gör!
Profilini ziyaret edip fotoğraflarına bakan, ilgi alanlarını ve hakkında yazdıklarını görüntüleyen kişileri gör! Belki o kararsız kalmıştır, ilk mesajı sen gönder!

- Seni Beğenenleri Gör!
Zaman senin için çok değerli olabilir, vakit kaybetme ve seni beğenenleri anında gör! Sende onu beğenirsen mesajlaşmaya başlayabilirsin!

- Kalp Gönder Onun Kalbini Kazan!
Onun dikkatini çekmek için işini şansa bırakma. Bir kalp gönder, uygulamayı açtığı anda seni karşısında görsün!

- Arkadaş bulma uygulamaları işe yarıyor mu?
Arkadaş bulma siteleri ve uygulamaları bir araçtır. Profilinizde kendinden en iyi şekilde bahsetmeniz, fotoğraflarınızı özenle seçmeniz bu amaç doğrultusunda size fayda sağlayabilir.

- Kiz arkadas arıyorum Fatch bana yardımcı olabilir mi?
Erkek arkadas arayan bayanları Fatch üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Onların profilini beğenip onlara mesaj gönderebilirsiniz. Eğer o da sizinle konuşmak isterse aradığınız kiz arkadasi bulabilirsiniz!

- Kızlarla sohbet etmek için neler yapmam gerekiyor?
Fatch yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz için bir araçtır. Profilinizi güzelleştirmek için özenin ve daha fazla ön plana çıkmak için roket paketlerine gözatın!

- Arkadaş arıyorum doğru yerdemiyim?
1000’lerce arkadas arayan insan arasında olacaksınız. Aradığınız kişiyi Fatch ile bulabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri ücretsiz uygulaması için hemen ücretsiz indirin.

- Evlilik sitesi üzerinden eş bulabilir miyim?
Özellikle son yıllarda internet üzerinden sevgili ve eş bulma oranları inanılmaz yükseldi. Sizde aradığınız eşi belki buradan bulacaksınız. Neden şansınızı denemiyorsunuz?

- Tanışma siteleri güvenli mi?
Sadece tanışma siteleri değil, internet üzerinde üye olacağınız tüm platformlara verdiğiniz bilgileri kontrol etmelisiniz.

- Sohbet siteler üzerinden yapılabilir mi?
Fatch yeni arkadaşlıklar edinip onlarla sohbet edebilmeniz için kurulan bir platformdur. Hemen ücretsiz indirip şansınızı denemeye başlayın!

-----------------------------------
Eğer VIP satın almayı tercih ederseniz, ücreti iTunes hesabınızdan ve otomatik yenilemelerde ücret, mevcut periyodun bitiminden önceki 24 saat içerisinde tahsil edilecektir. Otomatik yenileme yaptığınız takdirde istediğiniz zaman ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz. Mevcut VIP aboneliğin fiytı 39.99 TL/aydan başlamaktadır. Bunu dışında uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz!

Gizlilik Sözleşmesi: http://fatchapp.com/page/privacy
Kullanım Koşulları: http://fatchapp.com/page/terms

arkadas bulma arkadaslik arkadaş bulma find friend arkada arkadaş bul arkadaş sohbet chat sohbet arkadas arkadaşlar arkadaşlik sohbet friends meeting meet friends sohbet arkadaslik bul hang hang up find twoo find my friends

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

アプリレビュー・評価

レビューや評価をチェックして、Fatch - Arkadaş Bul, Sohbet Etに対するユーザーの気持ちを知りましょう。
3.9
12,635 評価

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。