App Annieへようこそ!
Уроки української мовы:Зоопаркの他にも、あらゆるアプリの情報がこちらでご確認いただけます。無料登録をして、気になるアプリや競合情報、アプリ業界のトレンドなどを把握しましょう。

Уроки української мовы:Зоопарк

パブリッシャー: UKROP INC
評価: 評価がありません
価格: 0.99 USD
互換性: iPhone & iPad

ランキング推移

Уроки української мовы:Зоопаркの日本におけるランキング推移をチェックしましょう。
ランキング推移は、iOSアプリストアでУроки української мовы:Зоопаркの人気の推移を表示します。各国、カテゴリ、デバイスごとに、毎日・毎時間におけるУроки української мовы:Зоопаркのパフォーマンスの履歴を追うことが可能です。
ダウンロードランキング - iOS - 日本
先週今週
先週のランキングデータはありません
今週のデータは、ご登録後に無料でご覧いただけます。
最新のデータをチェックする。

無料登録をして、さらに詳しくチェックしましょう!

無料登録をして、ランキング、レビュー、評価、キーワード等のデータにアクセスしましょう。

アプリ詳細

Нова навчальна інтерактивна гра для дошкільників «Уроки української мови: Зоопарк» цього разу відчинить двері у навколишній світ завдяки наступній лексичній темі. Ми завітаємо до зоопарку де, малюк зможе познайомитися з дикими тваринами: лев, ведмідь, мавпа, жирафа, на інші. Крім цього спробує самостійно скласти слова й речення по темі зоопарк.
- сюжетно-рольова гра
- комплексні вправи (абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова)
- розвиток усіх базових навичок і вмінь (дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика)
- відсутність усіх вікових і мовних перешкод (українська мова, Ukrainian language)
- контекстні й звукові підказки
- функція вимкнення музичного супроводження
- дитячі пазли
- домашнє навчання
- яскравий та інтуїтивно зрозумілий геймплей
На вашу дитину чекають шість рівнів, в кожному з яких його зустрінуть яскраві й різнокольорові тварини. Її чекає різні завдання: складання пазлів, пошук відсутніх частин, визначення правильного забарвлення тваринки, складати слова та речення. Кожний окремий рівень «Уроки української мови: Зоопарк» спрямований на розвиток і вдосконалення певної навички (дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика, абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова). Ми будуємо свої перші граматичні конструкції, словосполучення та реченя, вчимося читати і писати. Завдяки «Уроки української мови: Зоопарк» дошкільники зможуть не тільки розпізнавати, називати й писати назви диких тварин, а й розширять свій кругогляд із галузі зоології.
Ми підготували для вас спеціальну методику навчання початкової грамоти через вивчення базових понять для дітей, які навчаються вдома (домашнє навчання). Завдяки сюжетно-рольовому характеру гри, діти захоплюються проходженням різних рівнів і непомітно стають експертами у темі: дикі тварини. Українська мова з програмою «Уроки української мови: Зоопарк» є першою комплексною вправою на розвиток усіх базових навичок і вмінь (абетка, українська мова, український алфавіт, літери, нові слова, дикція, орфографія, початкова грамота, пам’ять, увага, дрібна моторика). Ми не тільки вчимо нові слова, але й формуємо їх візуальний образ, запам’ятовуємо правопис слова і вчимося читати та будувати перші словосполучення і речення.
«Уроки української мови: Зоопарк» допомагає розвинути дрібну моторику в дітей, в яких є затримання мовного апарату й наявні аутичні ознаки. Ця нова гра годиться і для дошкільників, і малюків, і може слугувати в ролі якісного й корисного навчального примірника для дітей, вивчаючих українську мови як іноземну.

ukrainian

ASO (アプリストア最適化)

ユーザは、アプリを探す際に、どのようなキーワードで検索しているでしょうか。
適切なキーワードを設定することで、アプリはユーザーの目に留まりやすくなり、ダウンロード数・売上の向上に繋がります。App Annieは、数百万のキーワードをトラッキングしています。この機能を活用いただくことで、アプリのダウンロード数を伸ばしたり、競合のアプリがどのようなキーワードに強いのかを知ることが可能です。

App Annieで、様々なアプリのデータを知り、アプリ業界のトレンドを把握しましょう。