Tasit.com TV

퍼블리셔: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
평점: 평점이 없음
가격: 무료

앱 순위 ​변화

일본에서 Tasit.com TV 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 TV Store 앱 스토어에서 Tasit.com TV의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Tasit.com TV 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - TV Store - 일본
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.
Tasit.com TV AppleTV uygulaması ile hem en yeni araba modellerinin otomobil test sürüşü videolarını, hem de ikinci el araba videolarını büyük ekrandan izleme keyfini yaşarsınız.
Cenevre Otomobil Fuarı, Frankfurt Otomobil Fuarı, Detroit, Tokyo, Los Angeles, New York, Shangai Otomobil Fuarı gibi dünyanın en büyük otomobil fuarlarını kimi zaman canlı yayınlarla, çoğunlukla da otomobillerin henüz ziyarete açılmadığı basın günlerinden bulunduğunuz yerden izleyebilir, özel röportajları ilk ağızdan izleyebilirsiniz. En son model arabaları ilk siz görebilir ve en yeni araba modellerini tasarımcılarının anlatımıyla yakından görme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Üstelik Tasit.com Apple TV uygulamasında sadece araba videoları değil, motosiklet videoları ve ticari araç test videoları da yayınlanıyor.
Tasit.com TV Apple TV uygulaması ile son teknoloji hibrit ve elektrikli araç videolarını, meraklısına özel klasik otomobil videolarını bu uygulama ile yüksek kalitede büyük ekranda izleyebilirsiniz.
Sevdiğiniz araba videolarını favorilerinize kaydedebilir, daha sonra izle özelliği ile özel izleme listeleri oluşturabilirsiniz.

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.