상위 앱

앱 찾기

Kooparťáci

퍼블리셔: Pojišťovna Kooperativa
가격: 무료

앱 순위 ​변화

Kooparťáci에서의 대한민국의 다운로드 수 순위 기록을 확인하세요.

순위 기록은 Google Play Store 앱 스토어에서 Kooparťáci의 인기와 시간에 따른 변화를 보여줍니다, 또한, 국가, 카테고리, 디바이스별 Kooparťáci 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

앱 스토어 최적화​​

모든 앱들의 상위 키워드를 추적하고 시간 추이 별 앱 검색 키워드 동향을 살펴 보세요.

앱 리뷰 및 평점

앱 리뷰와 평가를 살펴보고 중요한 사용자의 피드백​을 얻으세요. 버전, 국가, 날짜 범위 등으로 나누어 버그 및 제안 사항을 찾아 앱을 개선 시키세요.

피처드

언제 어디서 앱​이 앱 스토어에 노출 되었는지 날짜, 국가, 디바이스, 섹션 별로 파악해보세요.​

앱 설명

Unikátní herní aplikace určená primárně pro obchodníky Kooperativy pojišťovny, a.s., VIG. Oblibu si však může získat u kohokoliv z naší pojišťovny. Pro přihlášení je nutné použít ID KNZ interních získatelů.

Aplikace propojuje reálný pracovní život se světem her. V této aplikaci se staneš hráčem/hráčkou pozitivně kompetitivní hry. Vystupuješ jako virtuální postava tzv. Avatar, kterého si upravuješ dle svých představ za pomoci získaných předmětů, které se Ti postupně odemykají díky postupu do vyššího levelu nebo dle herní sezóny podle množství vyhraných bodů. Herní prostředí je složené z řady pestrých her zaměřených na různé kognitivní funkce např. pozornost, paměť a rychlost.

Každý den jsou pro Tebe připraveny hry, které se průběžně střídají. Obsahují i vzdělávací kvízy na téma pojišťovnictví, zajímavosti ze světa Kooperativy a produktově vzdělávací kvízy.
Máš možnost založit vlastní klan, nebo se do již existující klanu přidat a soutěžit v jednotlivých sezónách nejen sám, ale i s klanem o zajímavé výhry.

Přidej se mezi nás, Kooparťáky, a bav se.

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는? 올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 Kooparťáci 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.

0

0 랭킹

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.