Soccer All Stars

퍼블리셔: LimonGames
평점:
가격: 무료 인 앱 구매 추가

앱 순위 ​변화

터키에서 Soccer All Stars 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Google Play 앱 스토어에서 Soccer All Stars의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Soccer All Stars 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - Android - 터키
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Türk yapımı, halı saha tadında, yetenek ve zekanın ön plana çıktığı futbol düellosu: Soccer All Stars! Kupalar kazanıp, şampiyonluğa uzanan bu yolda efsane olmaya hazır mısın? Milyonlarca gerçek oyuncu, tanıdık simalar, gerçekçi grafikler ve taktik zeka bu oyunda birleşti.

Hayalindeki futbolcu ol!

Farklı karakter ve yetenekleri bir araya getirerek daha güçlü bir oyuncu oluşturabilir ve sahada rakiplerini alt edebilirsin! Hani o 90’a taktığın, örümcek ağlarını aldığın gol vardı ya; yetenekliyim diyorsan gel onu bir de Soccer All Stars’da dene!

Rakiplerini tanı ve yeteneklerini rakibine göre kullan!

Rakiplerini mağlup etmek için sadece onları tanımak yetmez, süper güçlerinden yararlanabilir ve her maça farklı taktik ile çıkabilirsin. Bu oyunda her oyuncunun yetenekleri farklı! Kimi omuz atmayı
seviyor, defansif yönü çok iyi; kimisi de uzaktan zımba gibi şut çekiyor. Peki sen?

Kart paketleri aç, büyük ödüller kazan!

Karakterleri ve yetenekleri toplamak için kart paketleri açarak, karakter ve becerilerini geliştir. Maçlarda kritik zamanlarda kullanacağın süper güçler, rakibinle mücadele ederken büyük avantaj sağlayacak. Telefonunu duvara fırlatmak istemiyorsan, taktiğini iyi belirle, süper güçlerinden yararlan ve rakiplerini tanı. Unutma bir saniye bile gecikirsen maçı kaybedebilirsin.

Sosyalleş!

Facebook hesabınla bağlan, arkadaşların halı saha yeteneklerini bir de burada görsünler.

Takımını Oluştur!

Hani o halı sahaya çağırdığında bahaneler üreten arkadaşın vardı ya; artık bahanesi kalmadı! Arkadaşlarınla bir araya gelerek kendi takımını kur, takım arkadaşlarınla birlikte kupalara uzan.

Paylaşmayı Unutma!

Ben her maç harikalar yaratıyorum diyorsan sosyal medyadan bize ulaş! Kimbilir belki bir yerlerde bir scout seni arıyordur!

all stars all star oz soccer soccer stars soccer stras allstar 101 star soccer brawl paper soccer stars 5-a-side soccer ragnatele 遠距離 投篮 button soccer futbolcuyu tanımak usa soccer physics soccer free football games

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는?
올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 Soccer All Stars 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.
3.7
245 랭킹

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.