상위 앱

앱 찾기

אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית

퍼블리셔: Egged Transportation Ltd
가격: 무료
평점:

앱 순위 ​변화

אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית에서의 대한민국의 다운로드 수 순위 기록을 확인하세요.

순위 기록은 Google Play Store 앱 스토어에서 אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית의 인기와 시간에 따른 변화를 보여줍니다, 또한, 국가, 카테고리, 디바이스별 אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

앱 스토어 최적화​​

모든 앱들의 상위 키워드를 추적하고 시간 추이 별 앱 검색 키워드 동향을 살펴 보세요.

앱 리뷰 및 평점

앱 리뷰와 평가를 살펴보고 중요한 사용자의 피드백​을 얻으세요. 버전, 국가, 날짜 범위 등으로 나누어 버그 및 제안 사항을 찾아 앱을 개선 시키세요.

피처드

언제 어디서 앱​이 앱 스토어에 노출 되었는지 날짜, 국가, 디바이스, 섹션 별로 파악해보세요.​

앱 설명

הצטרפו למהפכת התחבורה החכמה של אגד עם שירות הנסיעות החדש "תיקתק".
השירות של אגד תיקתק זמין בירושלים וגם בחיפה! נסיעה ראשונה חינם עלינו!!

אפליקציית אגד אוטובוסים מאפשרת לבדוק את לוח הזמנים כולל קווים של כלל התחבורה הציבורית בישראל כולל אוטובוסים, תיקתק וגם רכבת ישראל! תוכלו לבדוק את זמני התחבורה ציבורית בזמן אמת כולל חיפוש קווים, הזמנת מקום באוטובוסים של אגד, רכישת כרטיסי אוטובוס מראש ועוד.

🚌 תיקתק והגעת ויעד!
- באים אליכם ולוקחים אתכם ליעד שביקשתם
- מסלולי נסיעה קצרים ונוחים בהתאם למוצא וליעד
- צי רכבים חדשניים ויוקרתיים
- מחיר נוח: החל מ-10 ש"ח לנסיעה

תיקתק פעיל באזורים מוגדרים בעיר ירושלים וחיפה ונמצאים במוקדי תעסוקה, בילוי והפנאי, מוסדות תרבות וספורט, מוסדות אקדמיים, תחנות רכבת ותחנות אוטובוסים ברחבי הערים.

בעזרת אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים תוכלו למצוא תחנות אוטובוס שקרובות למיקום שלכם, לדעת את זמני האוטובוסים, לדעת מתי הרכבת הבאה יוצאת או מגיעה ליעד, למצוא מידע על קווי אוטובוסים ועוד.

מה אפשר למצוא באפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים:

* חדש! תיקתק זמין בירושלים וחיפה: הזמינו נסיעה באחד מהרכבים החדשניים של אגד ותהנו ממסלול קצר במיוחד שמותאם במיוחד למוצא וליעד שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם בכמה קליקים לשירות של תיקתק באמצעות האפליקציה, להזמין נסיעה ולהגיע ליעד תיקתק.

* הזמנת אוטובוסים באמצעות כרטיסי נסיעה: נוסעים לאילת, ים המלח או הגליל? הזמינו מראש מקומות בקווי האוטובוס השונים של אגד בקליק. סטודנטים? רכשו חופשי תקופתי באמצעות האפליקציה והזמינו אוטובוס ברגע.

* חיפוש בזמן אמת של אוטובוסים ורכבות: מצאו תחנות אוטובוס וקווי אוטובוס בזמן אמת בהתאם למיקומכם ותוכלו לראות את כל זמני ההגעה והיציאה מהתחנות בשניות. בדקו אילו תחנות אוטובוס נמצאות בהתאם למיקומכם או בהתאם לכתובת שתבחרו! סמנו תחנות אוטובוס בתוך "התחנות שלי" והוסיפו את תחנ האוטובוס למועדפים. תוכלו אפילו לחפש תחנות אוטובוס על פי מספר התחנה.

* חיפוש ע"פ קו אוטובוס: יודעים כבר על איזה קו אוטובוס לעלות? פשוט חפשו את מספר הקו ומצאו את שעות ההגעה לתחנת האוטובוס או הרכבת בשניות.
* חיפוש על פי מוצא ויעד: קבלו את כל המידע הרלוונטי על השירות החדש של תיקתק בחיפה ובירושלים, קווי אוטובוס והרכבת כולל כל המסלולים השונים שיעזרו לכם ולכן להגיע ליעד במהירות. שימו לב, ניתן לפלטר את התוצאות ולבחור למשל את סוג התחבורה המועדף. בנוסף, יש אפשרות להציג את המסלול הטוב ביותר, פחות החלפות או פחות הליכה בתוצאות החיפוש.

* פרטי נסיעה מפורטים: כל המידע, תחנות האוטובוס, קווי אוטובוס, זמני אוטובוסים והמפות בהישג ידך.

* משוב, פניות והטבות: ניתן לפנות לחברת אגד בנושאים כמו: בקשות לשינויים, רב קו, הצעות וכו'. בנוסף ניתן לשלוח תלונה באמצעות האפליקציה. הורידו את אפליקציית התחבורה החכמה של אגד אוטובוסים ותהנו מהטבות בלעדיות.

האפליקציה של אגד מספקת זמנים מדוייקים של אוטובוסים ורכבות ועובדת עם כל חברות התחבורה הציבורית בישראל: אגד, קווים, דן, מטרופולין, רכבת ישראל, מטרונית, סופרבוס, אפיקים, נתיב אקפרס, כרמלית, קווי לילה, הרכבת הקלה בירושלים ועוד.

תכננו את נסיעת התיקתק או האוטובוס הבאה שלכם/ן והזמינו כרטיסי אוטובוס עם האפליקציה המחודשת של אגד! האפליקציה מתאימה לכל מי שמשתמש בתחבורה ציבורית בישראל (אוטובוסים, רכבות ותיקתק), גם אם אתם לא נוסעים באוטובוס או ברכבת על בסיס קבוע, האפליקציה של אגד אוטובסים תעזור לך בעת הצורך.

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는? 올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 אגד: תיקתק, קווי אוטובוס, זמני תחבורה ציבורית 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.

3.3

1779 랭킹

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.