Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu

퍼블리셔: WeselezKlasa
평점:
가격: 무료

앱 순위 ​변화

폴란드에서 Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Google Play 앱 스토어에서 Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - Android - 폴란드
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Planer ślubny 💍 Odliczanie dni do ślubu 💑 to Wasz organizer ślubny przygotowany przez portal ślubny Wesele z klasą, który będzie towarzyszył Wam w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko po to, by realizacja ślubnych zadań była mniej stresująca!

Wiemy, że z ogromną niecierpliwością odliczasz dni do Waszego ślubu! 💒 Każdego dnia, o dowolnej porze, możecie w błyskawiczny sposób sprawdzić, ile dni pozostało do tego niezwykle ważnego dnia w Waszym życiu. Sprawiamy, że odliczanie do ślubu stanie się jeszcze przyjemniejsze 🕰️ 📅 Wygodna lista obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem ułatwi Wam organizację czasu, a także pozwoli uniknąć poczucia zagubienia.

Co zyskasz dzięki organizerowi ślubnemu?
🥇 zawsze aktualna informacja, ile dni zostało do Waszego ślubu
🥇 lista zadań do załatwienia przed ślubem, wygodnie podzielona na etapy
🥇 ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu

Odliczanie do ślubu - organizer ślubny, którego używanie będzie prawdziwą przyjemnością
💍 ponad 60 pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Przyroda, sport, podróże - każdy znajdzie coś dla siebie!
💍 możliwość udostępniania swojego widgetu przez media społecznościowe
💍 korzystanie z aplikacji i wszystkich jej funkcji jest całkowicie DARMOWE
💍 logując się w aplikacji zyskujesz dostęp do Planera ślubnego Wesele z klasą

W pierwszych krokach przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację, gdzie podasz imię swoje i Twojej drugiej połówki oraz datę Waszego wesela. W tym momencie otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu praktycznych widgetów w najróżniejszych stylach, które możesz zmieniać choćby codziennie! Klasyczne motywy kwiatowe czy w najmodniejszych stylach weselnych? A może świąteczne, podróżnicze, sportowe? Dopasujesz je do pory roku, nastroju, pasji czy zawodu.

Chcesz w każdej chwili móc szybko sprawdzić, ile dni pozostało do Waszego ślubu? Ustaw widget na ekranie swojego telefonu. W zależności od wybranego rozmiaru zobaczysz Wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat wypada dziś święto pocałunku albo warto zaplanować wizytę w urzędzie? Dzięki Twojej aplikacji ślubnej z pewnością Ci to nie umknie. W inne dni zobaczysz piękny albo zabawny cytat na temat miłości - warto o niej myśleć codziennie!

Pragniesz odliczać dni do ślubu razem z najbliższymi? Podziel się z nimi swoim spersonalizowanym widgetem za pomocą mediów społecznościowych lub wyślij bezpośrednio do wybranych osób. Niech celebrują ten czas razem z Tobą!

W organizerze ślubnym dostaniesz za darmo praktyczną listę zadań podzielonych na etapy, która w przyjemny i bezstresowy sposób przeprowadzi Cię przez proces przygotowań do ślubu. Przygotowaliśmy ją na podstawie doświadczenia ze współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy! Przy niektórych zadaniach znajdziesz także dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

Skorzystaj z ustawienia powiadomień dla danego zadania, a nie będziesz musieć o nim pamiętać - my przypomnimy Ci o nim w odpowiednim momencie! Możesz dowolnie modyfikować listę zadań i etapy tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom. W końcu to Twój ślub! Do korzystania z tej funkcji konieczne jest zalogowanie lub założenie konta, ale dzięki temu automatycznie dostajesz dostęp do Planera ślubnego w portalu Wesele z klasą.

To nie wszystko! W aplikacji znajdziesz też wygodne odnośniki do innych ciekawych rozwiązań sygnowanych naszą marką:
❤️ bazy firm weselnych i kuszących terminów last minute,
❤️ galerii z mnóstwem pomysłów na ślub i wesele w dziale Inspiracje,
❤️ praktycznych, regularnie publikowanych artykułów poradnikowych na naszym blogu,
❤️ naszych kont w social mediach - Facebooku i Instagramie.

übrig planera 結婚式 かうんとだうん planer ブライダル 結婚式 カウントダウン みんなのウェディング 結婚式 準備 מתחתנים 스드메견적 결혼준비 زواج مسيار inspirações terminarz inspiracoes budget wedding planner 式場見学 예식장 ウェディングパーク

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는?
올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.
4.4
12 랭킹

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.