Süper Hafıza İngilizce Kelimeler

퍼블리셔: Erdinc Karadeniz
평점:
가격: 1.08 USD

앱 순위 ​변화

오스트리아에서 Süper Hafıza İngilizce Kelimeler 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Google Play 앱 스토어에서 Süper Hafıza İngilizce Kelimeler의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Süper Hafıza İngilizce Kelimeler 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - Google Play - 오스트리아
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Kelime öğrenme kartları cebinizde !
Tek seferde indirin ömür boyu sizin olsun, farklı bir ödeme, uygulama içi satın alım yada reklam yoktur...

Otobüste ,metroda,vapurda,evde,okulda, her yerde...Bu offline bir uygulama, çalışırken internet bağlantısına gerek yok ! Tam 2000 resimli kelime ezberleme kartı,sesli telaffuz ve quziler


► Günde 30-40 dakikalık bir çalışmayla 1 haftada en önemli 2000 İngilizce kelimeyi sıkılmadan, eğlenerek, hızlıca öğrenin

► Wordjin kelime öğrenme kartları İngilizce kelime ile Türkçe anlamı arasında bağlar kurar. Bunu da benzer ses, kelimenin anlamı ile oluşturulmuş hatırlatıcı hikaye ve bu hikayenin anlatıldığı görsel kompozisyon ile yapar.

►Kelime kartları ile yapılacak çalışma sonrasında ilgili üniteye ait quizi, hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneklerinden birini işaretleyerek çözer ve öğrendiğiniz kelimeyi iyice pekiştirirsiniz.

►En önemlisi de quizleri çözerken bu yöntemin nasıl da işe yaradığını görecek ve cep telefonunuzu elinizden bırakamayacaksınız !

►Wordjin kelime öğrenme kartları günlük hayatta, iş yaşamında, dil sınavlarında karşınıza çıkan, çıkabilecek 2000 üst düzey İngilizce kelimeyi kapsar.Genel İngilizce, YDS ve TOEFL olarak 3 farklı pakette size sunulur. Genel İngilizce'de 1000, YDS 'de 500 ve TOEFL paketinde 500 kelime öğrenme kartı bulunmaktadır.

►İstediğiniz kartları "favorilerime ekle" seçeneği ile favorilerinize ekleyebilir ve kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

►Her kelime kartında; İngilizce kelime ve anlamı, kelimenin türü, hatırlatıcı cümle, örnek İngilizce cümle ve İngilizce sesli telaffuz bulunmaktadır.

►Paketlerdeki her chapter 50 kelime öğrenme kartı ve bunlara ait quizlerden oluşur. Kelimenin anlamının sorulduğu quizlerde hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneği vardır.

►Yanlış cevapladığınız kelimelere ait kartları "yanlışlarım" bölümünden kontrol edebilir ve bu kelimeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz

►Çözdüğünüz quizlerin sonuçlarını " skorlarım " bölümünden grafik halinde takip edebilirsiniz.En son çözdüğünüz 5 quiz sonucu grafiğe yansıtılır. Grafiğin altında çözdüğünüz tüm quizlere ait genel başarı ortalamaları mevcuttur.

İngilizce kelime ve anlamı beyninize kazınacak !

Kelimeyi gördüğünüz ,duyduğunuz yerde kelime ve anlamı arasında kurduğunuz anımsatıcı bağlar anlamını hatta kelimenin türünü ve telaffuzu aklınıza getirecek.

destek için mail adresi : edyappsdestek@gmail.com
chapter atlamak için ekranı sağdan sola çekin

검색된 키워드가 없습니다...

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는?
올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 Süper Hafıza İngilizce Kelimeler 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.
3.5
413 랭킹
이 앱에 대한 리뷰가 없습니다...

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.