상위 앱

Search for any app

mObywatel - publiczna aplikacja mobilna

퍼블리셔: Ministerstwo Cyfryzacji
가격: 무료
평점:

앱 순위 ​변화

mObywatel - publiczna aplikacja mobilna에서의 폴란드의 다운로드 수 순위 기록을 확인하세요.

순위 기록은 Google Play 앱 스토어에서 mObywatel - publiczna aplikacja mobilna의 인기와 시간에 따른 변화를 보여줍니다, 또한, 국가, 카테고리, 디바이스별 mObywatel - publiczna aplikacja mobilna 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

앱 스토어 최적화​​

모든 앱들의 상위 키워드를 추적하고 시간 추이 별 앱 검색 키워드 동향을 살펴 보세요.

앱 리뷰 및 평점

앱 리뷰와 평가를 살펴보고 중요한 사용자의 피드백​을 얻으세요. 버전, 국가, 날짜 범위 등으로 나누어 버그 및 제안 사항을 찾아 앱을 개선 시키세요.

피처드

언제 어디서 앱​이 앱 스토어에 노출 되었는지 날짜, 국가, 디바이스, 섹션 별로 파악해보세요.​

앱 설명

mTożsamość
Najprostszy sposób na okazanie i potwierdzenie danych – „w realu”, w aplikacjach mobilnych i online. Z mTożsamości skorzystasz m.in. w aplikacji mojePZU i na moje.pzu.pl, na poczcie (przy odbieraniu „poleconych”), w pociągach, podczas wyborów, przy zakładaniu kart lojalnościowych, na siłowni, w sklepie, w recepcji, w przychodni, przy korzystaniu z innych usług. Czyli wszędzie tam, gdzie wprost nie jest wymagany plastikowy dowód osobisty lub paszport. Z mTożsamości nie skorzystasz m.in. u notariusza, w sądzie, w banku, rejestrując kartę SIM.
Więcej: https://www.gov.pl/web/mobywatel/mtozsamosc
mTożsamość możesz zweryfikować wizualnie, funkcjonalnie i kryptograficznie, czyli z użyciem aplikacji mWeryfikator (warunkiem jest używanie smartfonów z tym samym systemem).

eRecepta (Internetowe Konto Pacjenta)
Receptę zrealizujesz, okazując farmaceucie kod QR. Możesz również podać numer PESEL osoby, na którą wydana została recepta i kod z aplikacji.
Usługa wymaga dostępu do Internetu. Jeśli chcesz mieć dostęp do eRecepty offline - pobierz ją na urządzenie przed wizytą w aptece (korzystając z odnośnika „Pobierz PDF” umieszczonego na eRecepcie).

mPojazd
Odzwierciedla dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, karcie pojazdu i potwierdzeniu polisy OC. Z usługi skorzystasz pod warunkiem, że jesteś „wpisany w dowód rejestracyjny”. W aplikacji nie zobaczysz samochodów wypożyczonych, firmowych, czy leasingowanych.
Uwaga! mPojazd nie łączy się z siecią bez Twojej zgody, aby pobrać nowe informacje o ubezpieczeniu lub badaniu technicznym, musisz samodzielnie wybrać opcję „odśwież dane”.

mLegitymacja szkolna
Zapomnij o noszeniu tradycyjnej legitymacji. Pokazując mLegitymację potwierdzasz, że jesteś uczniem, korzystasz z ulg. To ważne! Legitymację możesz aktywować, używając kodów otrzymanych w sekretariacie szkoły (pod warunkiem, że szkoła ma podpisane porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji).

mLegitymacja studencka
mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Dzięki niej potwierdzisz, że jesteś studentem, skorzystasz z ulg. Sprawdź, czy Twoja uczelnia wydaje ten dokument.

Polak za Granicą
Podstawowe informacje dotyczące obyczajów, kultury i dogodnych sposobów podróżowania w danym kraju. Dowiesz się, jak skontaktować się z ambasadą i konsulem.

Wiarygodny informator dot. koronawirusa SARS-Cov-2 (COVID-19)
Koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę COVID-19. Znajdziesz tu wiarygodne, oficjalne i aktualne informacje na jego temat. Dowiesz się, jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich. Publikowane informacje to komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych ECDC oraz WHO.

Jak gwarantujemy bezpieczeństwo danych?
Dane zapisane w telefonie są zaszyfrowane i podpisane certyfikatem wydanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Certyfikat potwierdza autentyczność danych. Dostęp do danych zabezpieczony jest hasłem, które ustawiasz przy aktywacji aplikacji.

Gdzie znajdziesz więcej informacji?
Zajrzyj na stronę https://www.gov.pl/mobywatel oraz do Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Cyfryzacji (zakładka „Publiczna aplikacja mobilna”).

Wsparcie techniczne
Jesteśmy pod numerem: 42 253 54 74 (w dni robocze, w godz. 7.00-18.00). Możesz również do nas napisać: mobywatel-pomoc@coi.gov.pl

Co dalej?
Cały czas pracujemy nad rozwojem aplikacji. Masz pomysł na kolejne usługi? Napisz do nas: mobywatel@mc.gov.pl

PS. Wiemy, że czekacie na prawo jazdy. Obecnie korzysta z niego zamknięta grupa testerów. Do waszych aplikacji mPrawo jazdy powinno trafić jeszcze w tym roku 🚗

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는? 올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 mObywatel - publiczna aplikacja mobilna 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.

3.5

8759 랭킹

Kiedy zostanie dodane prawo jazdy do aplikacji ?

2020년9월16일

Reinstalacja rozwiązała część problemów, ale nadal daleko do optymalnego działania.

2020년9월16일

Super aplikacja mobilna by ją było jeszcze rozszerzyć o paszport i na przykład legitymację osoby niepełnosprawnej❓😁👍

2020년9월17일

Nie można się zalogować

2020년9월16일

Porażka, przy potwierdzeniu nr.telefonu tr,eba wpisać kod z SMS ale nie da się ponieważ w tym miejscu nie wyświetlają się cyfry. Druga sprawa to problem z haslem, musiałem restartować ponieważ niedzialalo

2020년9월16일

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.