Bonusway Latvija

퍼블리셔: Bonusway
평점: 평점이 없음
가격: 무료
호환성: iPhone & iPad

앱 순위 ​변화

라트비아에서 Bonusway Latvija 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 iOS 앱 스토어에서 Bonusway Latvija의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 날짜 별, 시간 별, 카테고리, 기기에 따른 Bonusway Latvija 의 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - iPhone - 라트비아
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Bonusway.lv ir pakalpojums, kas ļauj jums atgūtu daļu no iztērētās naudas pirkumiem, kas ir veikti Bonusway katalogā pieejamajos tiešsaistes veikalos..

Bonuss, ko saņemat, ir naudas atmaksa, kas tiek atgriezta klientam pēc tam, kad pagājis noteiktais preces atgriešanas termiņš.
Citiem vārdiem sakot - jūs pērkat preci, un Bonusway jums atgriež daļu no iztērētās naudas, kas ir tērēta pirkumiem tiešsaistes veikalā.

Kā tas darbojas?

Veikali, kuros jūs iegādājaties, izmantojot Bonusway, maksā komisijas maksu par veiktajiem pirkumiem. Lielākā daļa no šīs naudas mēs atgriežam tev bonusa formā.

Aliexpress e-veikalā tagad variet iepirkties vēl atrāk un ērtak. Jūs varat iegādāties jebkurā laikā: atlaides un īpašos piedāvājumus ir iespējams atrast e-veikalā visu gadu! Veicot pirkumus, izmantojot Bonusway, iegūsiet bonusus. Šeit jūs atradīsit kupona kodus, kas attiecas uz pirkumiem Ali.

Papildus Aliexpress, mūsu aplikācijā varat atrast apģērbu, apavu, elektronikas un citus veikalus. Vai jums ir nepieciešams atlasīt īpašu kategoriju? Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes "Veikali". Piemēram, ja jūs interesē elektroniskās preces, varat izvēlēties sadaļu "Elektronika".

Cilnē "piedāvājumi", jūs atradīsiet īpašus piedāvajumus no Bonusway.lv katalogu veikaliem. Sadaļā "Izlase" varat atrast savu iecienīto veikalu un sadaļā "Atlaides" visus tiešsaistes veikalus ar aktuālajām atlaidēm.

Izmantojot Bonusway, jūs atgūstat procentuālo daļu no iztērētā pirkumam tiešsaistē.

검색된 키워드가 없습니다...

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는?
올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.
이 앱에 대한 순위가 없습니다...

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.