상위 앱

Search for any app

Důkaz 111

퍼블리셔: Play By Ears s.r.o.
가격: 무료 인 앱 구매 추가
평점:
호환성: iPhone & iPad

앱 순위 ​변화

Důkaz 111에서의 체코공화국의 다운로드 수 순위 기록을 확인하세요.

순위 기록은 iOS Store 앱 스토어에서 Důkaz 111의 인기와 시간에 따른 변화를 보여줍니다, 또한, 국가, 카테고리, 디바이스별 Důkaz 111 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

앱 스토어 최적화​​

모든 앱들의 상위 키워드를 추적하고 시간 추이 별 앱 검색 키워드 동향을 살펴 보세요.

앱 리뷰 및 평점

앱 리뷰와 평가를 살펴보고 중요한 사용자의 피드백​을 얻으세요. 버전, 국가, 날짜 범위 등으로 나누어 버그 및 제안 사항을 찾아 앱을 개선 시키세요.

피처드

언제 어디서 앱​이 앱 스토어에 노출 되었는지 날짜, 국가, 디바이스, 섹션 별로 파악해보세요.​

앱 설명

Dejte prostor fantazii a dopřejte očím odpočinek.
Zavřete je a nechte se přenést do tajuplných zvukových kulis detektivního příběhu.

13. září 1985, Fairfield - Maine, USA - policistka Alice Wellsová má jako každý pátek službu. Noční rutinu přerušuje záhadný telefonát. Tajemný anonym ví o náčelnici něco, o čem se nikdo neměl dozvědět.

Jak se v této situaci zachováte? Jakou strategii při vyšetřování zvolíte? Budete laskavý, zvídavý, odvážný nebo nekompromisní? Kam vaše kroky dovedou policistku Alici Wellsovou je čistě na vás.

Rozhodněte o průběhu i rozuzlení zápletky, kterou ukrývá dávno zapomenutá složka s Důkazem 111. Díky profesionálním hereckým výkonům nejlepších českých dabérů a 3D zvuku se budete cítit, jako byste skutečně byli na místě spolu s Alicí.

- jednoduché ovládání pomocí swipování
- optimalizováno pro nevidomé
- vyšetřování lze pozastavit a dávkovat si ho dle vlastní chuti
- příběh se odvíjí podle vašich rozhodnutí

www.dukaz111.cz
www.facebook.com/dukaz111

앱 스토어 최적화​​

앱을 검색할 때 가장 많이 사용하는 단어는? 올바른 키워드를 적어야 앱이 노출될 확률이 높아지고, 이는 곧 다운로드 및 매출 상승으로 이어집니다. App Annie는 수백 개의 키워드를 추적하여 앱의 다운로드 수가 증가하고, 경쟁자들이 사용하는 키워드를 보다 잘 이해할 수 있도록 돕습니다.

앱 리뷰 및 평점

리뷰와 평점을 통해 Důkaz 111 에 대한 유저들의 생각을 알아보세요.

4.8

30 랭킹

interaktivní rozhlasová hra

nebudu psát o příběhu ten at každý zhodnotí sám Vladimír Mireček autor napsal poměrně zajímavé dílko (neni to žádnej Shakespeare ale mě se to líbilo)... ale to dabérský obsazení je neskutečný jenom za to bych dal zlatýho bludišťáka, Bohdan Tůma a Norbert Lichý jen lehce překonávají i tak výbornou Terezu Hofovou, mix zvuku je perfektní a práce s atmosférou geniální, Tomáš Oramus jako režisér a zvukař dává celému dílu šmrnc. Ovládání je naprosto intuitivní a grafiky netřeba ba naopak by mohla působit rušivě... ale co me opravdu vytočilo: nemožnost si hru koupit ještě před začátkem příběhu a potom furt myslet na to kdy na mě vybafne obrazovka "pro pokračování zaplať"... od začátku je jasný že hra bude něco stát a nevadí mi to, toho jsem dalek... a stovka je nic za ten perfektní zážitek ale nedat tu možnost v hlavní obrazovce koupit hru rovnou se mi nelíbí... dost to kazí subjektivní pocit ze hry... ale jinak za interaktivní rozhlasovou hru jako milovník mluveného slova dávám 9/10. Doufám že studio PlayByEars bude pokračovat ve stejném duchu... hodlám koupit každou hru kterou vydají.

2020년11월25일

Díky

Skvělá záležitost a pro milovníky rozhlasových her skoro povinnost. Jen trochu rychlý a nečekaný konec. Tak snad to nebyl poslední počin. Těším se na další !

2020년11월19일

Doporucuji

Naprosto skvely zazitek, uz mate dalsi dil? 🙂Kvalita zvuku opravdu navodi mrazivou atmosferu, zname hlasy provazi pribehem - povedlo se vam to :)

2020년11월16일

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Skvělé. Jediná výtka - občas se stane že omylem zvolím možnost kterou jsem nechtěl. Bylo by tedy dobré mít možnost vrátit hru i před rozhodnutí, ne pouze těsně za.

2020년11월25일

Skvělé

Díky, opravdu zajímavá hra a i přes to, že jsem spokojený, Škoda, že to rychle skončilo ;) doufám, že už pracujete na rozšíření ;) vřele doporučuji je to konečně něco nového 👍🏻

2020년11월13일

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.