App Annie에 오신 것을 환영합니다!
여기, Digiturk Play 및 수많은 앱에 대한 모든 정보가 있습니다. 무료로 가입하고 관심 있는 앱들에 대한 정보와 경쟁자의 인사이트, 앱 업계 현황에 대해 알아보세요.

Digiturk Play

가격: 무료

앱 순위 ​변화

터키에서 Digiturk Play 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Windows Store 앱 스토어에서 Digiturk Play의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Digiturk Play 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - x86 - 터키
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Digiturk Play uygulaması ile dilediğini, dilediğin yerde izle!

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, La Liga, İngiltere Premier Ligi, Fransa ve Brezilya Ligi ile beraber Turkish Airlines Euroleague ve Türkiye Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı satın aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden Windows 8.1 'e ait tüm platformlardan maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 70’den fazla canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da Digiturk Play uygulamasında.

Önemli noktalar:
-Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.

-Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.

-Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri Windows 8.1 'e ait tüm platformlardan izleyebilirsiniz.

-Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

-Sıkça sorulan sorular için lütfen http://www.digiturkplay.com.tr/digiturkplaynedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.