App Annie에 오신 것을 환영합니다!
여기, IBBCepTrafik 및 수많은 앱에 대한 모든 정보가 있습니다. 무료로 가입하고 관심 있는 앱들에 대한 정보와 경쟁자의 인사이트, 앱 업계 현황에 대해 알아보세요.

IBBCepTrafik

퍼블리셔: ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESI-ISTANBUL
평점:
가격: 무료

앱 순위 ​변화

미국에서 IBBCepTrafik 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Windows Store 앱 스토어에서 IBBCepTrafik의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 IBBCepTrafik 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - Windows Store - 미국
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmeti olan İBBCepTrafik uygulaması ile, anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz. İBBCeptrafik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin geliştirdiği anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden, araç takip sistemlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine, Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiği etkileyen duyurulara, bir saate kadar tahmini trafik durum bilgisine ve gideceğiniz yere ulaşmak için tahmini seyahat süresi bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Uygulamada, harita, yol, uydu ve kuşbakışı olmak üzere üç modda da görüntülenebilir. Uygulamada bir kamera ikonu seçildiğinde, ilgili kamera görüntüsü elde edilir ve istenirse bu görüntü sık kullanılanlara eklenebilir. Ayıca uygulamada, kullanıcı Konum bilgisini öğrenebilir.
Her türlü istek ve şikayetleriniz için tkm@ibb.gov.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.