App Annie에 오신 것을 환영합니다!
여기, Pepee İle İlk Oyunum 및 수많은 앱에 대한 모든 정보가 있습니다. 무료로 가입하고 관심 있는 앱들에 대한 정보와 경쟁자의 인사이트, 앱 업계 현황에 대해 알아보세요.

Pepee İle İlk Oyunum

퍼블리셔: DÜŞ YERİ YAPIM YAYIN SANAYİ VE TİCARET Ltd ŞİRKETİ
평점:
가격: 무료 인 앱 구매 추가

앱 순위 ​변화

터키에서 Pepee İle İlk Oyunum 의 다운로드 순위 기록을 확인하세요.
순위 기록은 Windows Store 앱 스토어에서 Pepee İle İlk Oyunum의 인기와 시간에 따른 인기의 변화를 보여줍니다. 또한, 국가, 카테고리, 기기에 따른 Pepee İle İlk Oyunum 의 일일 성과를 추적할 수 있습니다.
랭킹 다운로드 - x86 - 터키
지난 주이번 주
지난 주 순위 데이터가 없습니다
등록 후 이번 주 데이터를 무료로 이용할 수 있습니다.
지금까지의 이번 주 데이터를 확인합니다.

무료 회원가입 후 더 많은 정보를 확인 해보세요!​

무료 회원 가입하시고 랭킹, 리뷰, 평가, 키워드 그리고 더 많은 정보에 제한 없이 액세스하세요.

앱 설명

Pepee ile İlk oyunum" ile 3 ayrı Pepee oyunu sizlerle buluşuyor. Düşyeri'nin tüm projeleri ve oyunlarının tamamı uzman pedagog ve eğitim danışmanları tarafından değerlendirilerek, çocuklarımız için özel olarak hazırlanmıştır. Pepee'li her oyun çocuğunuzun iyi vakit geçirmesinin yanında, yaş gruplarına özel olarak tasarlanan çeşitli bilgi ve becerilerin de gelişmesini teşvik eder.

Pepee Yerleştir Oyunu:
Düşyeri Uzman pedagog ve eğitim danışmanlarının özel olarak hazırladığı bu oyun ile çocuğunuz hem harfleri, sayıları, şekilleri, hayvanları, nesneleri pekiştiriyor olacak, hem de el göz koordinasyonu ve parça birleştirme, bütünü görebilme gibi çok özel beceriler ediniyor olacak.

Pepee Boyamam Oyunu:
Pepecilerin en sevdiği etkinliktir boyama. Küçük Pepeciler için Pepee'nin rengarenk dünyasını renksizleştirdik. Çocuğunuz büyük bir keyif ile Pepee'nin dünyasını kendi düşlerine göre rengarenk boyayacak, boyarken de Pepee ile harika vakit geçiriyor olacak.

Pepee Giydirme Oyunu:
Pepee'nin kıyafetlerine tüm çocuklar bayılıyor ve Pepee gardrobundaki tüm kıyafetleri Pepeeciler için günyüzüne çıkarıyor. Çocuğunuz, birbirinden güzel Pepee kıyafetlerini çıplak Pepee'nin üzerine giydirecek, çok eğlenecek.

App Annie를 통해서 수많은 앱들의 정보 및 앱 업계 현황을 확인하세요.