Tasit.com TV

Издатель: Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
Оценка: Нет оценки
Цена: Бесплатно

История рейтингов приложения

Посмотреть историю рейтингов загрузок Tasit.com TV в {Япония}.
История рейтингов показывает, насколько приложение Tasit.com TV популярно в магазине TV Store, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Tasit.com TV по дням в разных странах, категориях и на разных устройствах.
Рейтинг загрузок - TV Store - Япония
Пред. неделяЭта неделя
За прошлую неделю нет данных рейтингов
Данные за эту неделю будут доступны бесплатно после регистрации.
Данные за эту неделю вплоть до прошедшего часа.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Зарегистрируйтесь бесплатно и получите неограниченный доступ к данным рейтингов, отзывов, ключевых слов и многому другому.

Описание приложения

Dünyanın her yerinden en güncel otomobil videolarını, test sürüşü ve araba videolarını Tasitcom TV Apple TV uygulaması ile izleyebilirsiniz.
Tasit.com TV AppleTV uygulaması ile hem en yeni araba modellerinin otomobil test sürüşü videolarını, hem de ikinci el araba videolarını büyük ekrandan izleme keyfini yaşarsınız.
Cenevre Otomobil Fuarı, Frankfurt Otomobil Fuarı, Detroit, Tokyo, Los Angeles, New York, Shangai Otomobil Fuarı gibi dünyanın en büyük otomobil fuarlarını kimi zaman canlı yayınlarla, çoğunlukla da otomobillerin henüz ziyarete açılmadığı basın günlerinden bulunduğunuz yerden izleyebilir, özel röportajları ilk ağızdan izleyebilirsiniz. En son model arabaları ilk siz görebilir ve en yeni araba modellerini tasarımcılarının anlatımıyla yakından görme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Üstelik Tasit.com Apple TV uygulamasında sadece araba videoları değil, motosiklet videoları ve ticari araç test videoları da yayınlanıyor.
Tasit.com TV Apple TV uygulaması ile son teknoloji hibrit ve elektrikli araç videolarını, meraklısına özel klasik otomobil videolarını bu uygulama ile yüksek kalitede büyük ekranda izleyebilirsiniz.
Sevdiğiniz araba videolarını favorilerinize kaydedebilir, daha sonra izle özelliği ile özel izleme listeleri oluşturabilirsiniz.

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.