Топ приложений

Search for any app

Cerebro: Přijímačky a medicína

Издатель: Vojtech Hrcek
Цена: Бесплатно со встроенными покупками

История рейтингов приложения

Проверьте историю рейтингов загрузок Cerebro: Přijímačky a medicína в Россия.

История рейтингов показывает, насколько приложение Cerebro: Přijímačky a medicína популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Cerebro: Přijímačky a medicína по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Оптимизация для магазинов приложений

Отслеживайте топ ключевых слов для любого приложения и узнавайте, как его поисковая позиция меняется с течением времени благодаря их использованию.

Отзывы и оценки приложения

Получайте ценные данные от ваших пользователей, изучая Отзывы и Оценки приложений. Делите данные по версиям, странам и датам, чтобы узнавать о багах, следить за интересными предложениями и улучшать свое приложение.

Реклама

Узнайте, где и когда приложения были рекомендованы в разных магазинах приложений с точностью до дня, страны, устройства и секции.

Описание приложения

Cerebro je mobilní a desktopová vzdělávací aplikace pro cílevědomé studenty, kteří hledají moderní a efektivní způsob výuky. Díky rozdělení přehledových článků, otázek, tvrzení a výpočtů do jednotlivých kapitol z biologie, somatologie, chemie a fyziky, slouží tato aplikace k přípravě na přijímací zkoušky jak budoucím studentům všeobecného a zubního lékařství, tak budoucím studentům ostatních oborů lékařských, přírodovědných, farmaceutických a veterinárních fakult. Dále je aplikace Cerebro vhodnou pomůckou k maturitní přípravě z výše uvedených předmětů.

Neztrácej čas a energii hledáním kvalitních vzdělávacích materiálů! Cerebro ti poskytne přesně to, co budeš u přijímaček potřebovat. Mimo brilantně zpracovanou učební látku, najdeš v růžové e-learningové platformě Cerebro i cenově výhodné vzdělávací plány pro skupiny dvou až pěti uživatelů.

Proč používat aplikaci Cerebro?

• Díky kvalitně a přehledně zpracovaným edukativním materiálům, které jsou zasazeny do unikátního interaktivního prostředí, mění Cerebro způsob, jakým se studenti připravují na přijímací zkoušky a maturitu z biologie, chemie a fyziky.

• Cerebro je plně kompatibilní! Aplikaci spustíš na mobilním telefonu, tabletu, notebooku i počítači. Desktopovou aplikaci stáhneš bezplatně na www.mercuryapp.cz/cerebro.

• Pokud chceš mít výukové materiály z biologie, somatologie, chemie a fyziky kdykoliv a kdekoliv po ruce, není lepší volba než Cerebro.

• Nauč se základní definice i složitější problematiku prostřednictvím poutavých přehledových článků. Články jsme pro tebe doplnili i zajímavostmi z klinické medicínské praxe a preventivního lékařství.

• Veškeré početní příklady z chemie a fyziky jsou doplněny ukázkovými postupy a vhodnými formami zápisů řešení.

• Stále se zlepšuj! Aplikace vypočítá tvoji procentuální úspěšnost, a tak se snadno můžeš zaměřit na svoje nedostatky v učivu.

• Anonymně srovnávej své výsledky s ostatními uživateli prostřednictvím dosaženého percentilu!

• Kolik času stráví průměrný uživatel v aplikaci? Jaká je tvá průměrná doba na zodpovězení otázky? Tyto, ale i mnohé další hodnoty najdeš v sekci Analýza!

• V aplikaci máš k dispozici přehled 50 otázek, ve kterých ostatní uživatelé nejčastěji chybují. Tento přehled pro tebe neustále aktualizujeme.

• Veškeré své chybně zodpovězené otázky najdeš v části Opravna.

• Namíchej si test dle vlastní libosti! Máš chuť na Rychlovku, nebo Přijímačky? Spusť aplikaci a poznej tyto dvě atraktivní funkce.

• Díky aplikaci Cerebro si již nemusíš všude nosit objemné a těžké učebnice. Nešetříš tím však jen svá záda, ale také přírodu, protože Cerebro nevyžaduje ke své existenci jediný list papíru.

• Zakoupené plány můžeš aktivně využívat na více zařízeních současně.

Autoři:

• Hlavní auto: MUDr. Vojtěch Hrček

• Na tvorbě výukového obsahu se dále podíleli studenti:
- 3. Lékařské fakulty Univerzit Karlovy
- Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy
- Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy

• Aplikaci Cerebro vyvinula a spravuje Mercuryapp.cz

Upozornění:

Zprostředkování (software), soubor a rozdělení výukových materiálů je v aplikaci Cerebro zcela unikátní a nevychází z žádných komerčně dostupných přehledů modelových otázek lékařských fakult, ani z jiných zdrojů. Na celé dílo se vztahuje autorské právo.

Webové stránky a sociální kanály:

www.mercuryapp.cz
www.instagram.com/cerebroapp/
www.facebook.com/mercuryapp.cz

Zákaznická podpora:

support@mercuryapp.cz

2020

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение? Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.

Отзывы и оценки приложения

Узнайте, что пользователи думают о Cerebro: Přijímačky a medicína прочитав отзывы и просмотрев оценки этого приложения.

0

0 оценки

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.