Топ приложений

Search for any app

Allianz'ım

Издатель: Allianz Sigorta A.S.
Цена: Бесплатно
Оценка:
Совместимость: iPhone

История рейтингов приложения

Проверьте историю рейтингов загрузок Allianz'ım в Турция.

История рейтингов показывает, насколько приложение Allianz'ım популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Allianz'ım по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Оптимизация для магазинов приложений

Отслеживайте топ ключевых слов для любого приложения и узнавайте, как его поисковая позиция меняется с течением времени благодаря их использованию.

Отзывы и оценки приложения

Получайте ценные данные от ваших пользователей, изучая Отзывы и Оценки приложений. Делите данные по версиям, странам и датам, чтобы узнавать о багах, следить за интересными предложениями и улучшать свое приложение.

Реклама

Узнайте, где и когда приложения были рекомендованы в разных магазинах приложений с точностью до дня, страны, устройства и секции.

Описание приложения

Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir; hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servislerimize ve kurumlarımıza ulaşabilir, hatta tek tuşla ambulans çağırabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Mobil uygulamamızdan güncel ve geçmiş sağlık harcamalarınızı ve kalan limitlerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik, anlaşma harici kurumlarda gerçekleştireceğiniz tedavilerinizin masraflarını geri alabilmek için de talebinizi Allianz’ım mobil uygulamasından fatura ve evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm birikimlerinizin toplamını tek tuşla görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi uygulamamızdan hızlıca yapabilirsiniz.

www.allianz.com.tr

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение? Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.

Отзывы и оценки приложения

Узнайте, что пользователи думают о Allianz'ım прочитав отзывы и просмотрев оценки этого приложения.

4.4

3597 оценки

Amerikan Hastanesine şiddetli üşütme için yattım

Ancak bana covit 19 tedavisi uyguladılar. Yanlış teşhis yanlış tedavi uygulandı. Bütün kan testlerim negatif olduğu halde aileme covit olduğum söylendi. Özgürlüğüm kısıtlandı. Hastaneden zorla çıktım. Biraz daha kalsaydım sağlığım bozulacaktı. Gece Acile gittiğim doktor covit tedavisi önerdiğinde biraz düşünmem lazım ben üşütüp geldim dediğimde bana kötü davrandı küstü gitti bir daha yanoma gelmedi yaşlı ve sinirli bir doktordu. Hastayla nasıl konuşulur bilmiyordu. Hayatımda bu kadar kötü bir doktor görmemiştim. Sinirli olabilir. Ama ben çok hasta gelmiştim bana iyi davranmalıydı. Ve ona hiçbir yanlış söz veya davranışta bulunmamış saygı göstermiştim. Hekimlerimizin şu zamanda canlarını ortaya koyarak hastalarını İyileştirmeye çalıştıklarını biliyorum. Ama servis kalabalık değildi bir iki hasta vardı. Bu kadar sinirli ve düşmanca davranması gerekmiyordu.

2 Дек 2020 г.

Allianz company And application

Created/founded to cause problems to users

26 Ноя 2020 г.

Hata

Uzun süredir geçmiş sağlık harcamalarımı ve mevcut sağlık harcamalarımı göremediğime dair geri dönüş bırakıyorum. Cevap dönen şahıslar sorun çözmekten ve sorunu anlamaktan oldukça uzak. Bir an önce hata giderilmesini bekliyorum

1 Дек 2020 г.

Çok başarılı

Kağıt faturayla uğraşmak karşılamak vs gibi şeylerle uğraştırmasan bu kolaylığı sunmanız muhteşem başarılı hem zaman açısından hem mali açıdan bence güzel bir uygulama ve dönüş hızınız içinde tşklr

2 Дек 2020 г.

Saglik

Cocugumun sagligi boumune duzenleme yapilmiyor. Yeni giris yapmiyor.

29 Ноя 2020 г.

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.