Bonusway Latvija

Издатель: Bonusway
Оценка: Нет оценки
Цена: Бесплатно
Совместимость: iPhone & iPad

История рейтингов приложения

Посмотреть историю рейтингов загрузок Bonusway Latvija в {Латвия}.
История рейтингов показывает, насколько приложение Bonusway Latvija популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Bonusway Latvija по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.
Рейтинг загрузок - iPhone - Латвия
Пред. неделяЭта неделя
За прошлую неделю нет данных рейтингов
Данные за эту неделю будут доступны бесплатно после регистрации.
Данные за эту неделю вплоть до прошедшего часа.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Зарегистрируйтесь бесплатно и получите неограниченный доступ к данным рейтингов, отзывов, ключевых слов и многому другому.

Описание приложения

Bonusway.lv ir pakalpojums, kas ļauj jums atgūtu daļu no iztērētās naudas pirkumiem, kas ir veikti Bonusway katalogā pieejamajos tiešsaistes veikalos..

Bonuss, ko saņemat, ir naudas atmaksa, kas tiek atgriezta klientam pēc tam, kad pagājis noteiktais preces atgriešanas termiņš.
Citiem vārdiem sakot - jūs pērkat preci, un Bonusway jums atgriež daļu no iztērētās naudas, kas ir tērēta pirkumiem tiešsaistes veikalā.

Kā tas darbojas?

Veikali, kuros jūs iegādājaties, izmantojot Bonusway, maksā komisijas maksu par veiktajiem pirkumiem. Lielākā daļa no šīs naudas mēs atgriežam tev bonusa formā.

Aliexpress e-veikalā tagad variet iepirkties vēl atrāk un ērtak. Jūs varat iegādāties jebkurā laikā: atlaides un īpašos piedāvājumus ir iespējams atrast e-veikalā visu gadu! Veicot pirkumus, izmantojot Bonusway, iegūsiet bonusus. Šeit jūs atradīsit kupona kodus, kas attiecas uz pirkumiem Ali.

Papildus Aliexpress, mūsu aplikācijā varat atrast apģērbu, apavu, elektronikas un citus veikalus. Vai jums ir nepieciešams atlasīt īpašu kategoriju? Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes "Veikali". Piemēram, ja jūs interesē elektroniskās preces, varat izvēlēties sadaļu "Elektronika".

Cilnē "piedāvājumi", jūs atradīsiet īpašus piedāvajumus no Bonusway.lv katalogu veikaliem. Sadaļā "Izlase" varat atrast savu iecienīto veikalu un sadaļā "Atlaides" visus tiešsaistes veikalus ar aktuālajām atlaidēm.

Izmantojot Bonusway, jūs atgūstat procentuālo daļu no iztērētā pirkumam tiešsaistē.

Ни одно ключевое слово не найдено...

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение?
Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.
У этого приложения нет оценок...

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.