Топ приложений

Search for any app

Elustiil

Издатель: GENETO OU
Цена: Бесплатно

История рейтингов приложения

Проверьте историю рейтингов загрузок Elustiil в Россия.

История рейтингов показывает, насколько приложение Elustiil популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Elustiil по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Оптимизация для магазинов приложений

Отслеживайте топ ключевых слов для любого приложения и узнавайте, как его поисковая позиция меняется с течением времени благодаря их использованию.

Отзывы и оценки приложения

Получайте ценные данные от ваших пользователей, изучая Отзывы и Оценки приложений. Делите данные по версиям, странам и датам, чтобы узнавать о багах, следить за интересными предложениями и улучшать свое приложение.

Реклама

Узнайте, где и когда приложения были рекомендованы в разных магазинах приложений с точностью до дня, страны, устройства и секции.

Описание приложения

Elustiil - sinu tervisliku toitumise ja elustiili äpp. Esimesed 7 päeva on kõigile tasuta! Ka siis, kui oled Telia või Tele2 klient. Lihtsalt loo konto ja proovi järele.

• Toitu oma geenide järgi!
Elustiil on ainus geenitestiga toitumisäpp maailmas. Geenitesti tulemuste põhjal jagame sulle toitumissoovitusi ja aitame vältida elustiilihaiguseid, milleks sul on geneetiline soodumus, näiteks 2. tüüpi diabeeti. Geeniteaduse toob sinuni Geneto.

• Toitumiskava sinu eelistuse järgi
Söö neid toite, mida naudid ning langeta kaalu samaaegselt. Retseptid on lihtsad ning süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses. Ka siis kui oled taimetoitlane.

• Suur andmebaas
Lai valik erinevad retsepte, toidukohtade menüüd ja ülisuur poetoodete valik. Söö seda, mida ise soovid - meie aitame hoida tasakaalu.

• Põnevad väljakutsed
Kui motivatsioon tuleb ja läheb, aitavad meie väljakutsed leida tahtejõudu reel püsimiseks, olgu siis tegu spordi- või toitumisväljakutsetega. Tule pane end proovile ja saavuta ideaalvorm, mida väärid.

• Arvestab sinu aktiivsusega
Ainult tervislikust toitumisest ei piisa, ka liikumine on oluline. Sinu trennid, sammud ja kaal võivad jõuda automaagiliselt Elustiili äppi läbi Apple Health’i, mille omakorda saab ühendada erinevate spordiäppidega (Strava, Polar, Garmin Connect). Nii saame arvestada trennis põletatud kaloritega ja muuta toidukoguseid automaatselt.

• Triipkoodilugejaga toitumispäevik
Seda suurt mugavust ka teistes äppides ei ole! Elustiili äpis on söödud toitude ülesmärkimisel abiks triipkoodiskänner, aga muidugi saad sisestada ka triipkoodita toite, nagu õun või pannkoogid.

• Arvesta kogu perega
Lisa äppi ka oma elukaaslane või kogu pere ja äpp arvestab õigete kogustega nii retseptis kui ka ostukorvi koostades. Nii saavutab ka näiteks sinu elukaaslane ideaalkaalu ning lapsed õpivad tervislikult toituma.

Lisainfo: elisa.ee/elustiil

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение? Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.

Отзывы и оценки приложения

Узнайте, что пользователи думают о Elustiil прочитав отзывы и просмотрев оценки этого приложения.

0

0 оценки

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.