Elisa Elustiil

Издатель: GENETO OU
Оценка: Нет оценки
Цена: Бесплатно
Совместимость: iPhone & iPad

История рейтингов приложения

Посмотреть историю рейтингов загрузок Elisa Elustiil в {Россия}.
История рейтингов показывает, насколько приложение Elisa Elustiil популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Elisa Elustiil по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.
Рейтинг загрузок - iOS - Россия
Пред. неделяЭта неделя
За прошлую неделю нет данных рейтингов
Данные за эту неделю будут доступны бесплатно после регистрации.
Данные за эту неделю вплоть до прошедшего часа.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Зарегистрируйтесь бесплатно и получите неограниченный доступ к данным рейтингов, отзывов, ключевых слов и многому другому.

Описание приложения

Naudi tervislikumat elu! Elisa Elustiiliga saavutad ideaalkaalu tervislikult. Loome sulle personaalse toitumiskava ja aitame sind toitumis- ja treeningpäeviku pidamisel.

· Elisa Elustiili äpp on suurepärane viis pidada toitumispäevikut – söödud toitude lisamisel on näiteks abiks triipkoodiskänner, mida teistes eestikeelsetes äppides ei ole.
· Toitumiskava luues ja retsepte välja pakkudes võtame arvesse, millised andmed enda kohta äppi sisestad, kui palju sporti teed, milline on sinu elustiil ja milline soovitud ideaalkaal.
· Retseptid on lihtsad ja toitumiskava on vastavuses Põhjamaade toitumissoovitustega - süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses.
· Äpis saad ära määrata ka selle, kui soovid mõned toiduained menüüst välistada, näiteks eelistad taimetoitu või kui sul on laktoositalumatus. Arvestame sellega retsepte välja pakkudes ja hoiame samas sinu toidulaua tasakaalustatuna.
· Sisesta äppi oma lemmikretseptid ja saame ka neid toitumiskavas kasutada – serveerime neid sulle õigel ajal ja hoiame päeva toidu tasakaalus ka siis, kui su lemmiktoit üksikult võttes tasakaalus ei ole.
· Äpp arvestab ka sinu sportliku aktiivsusega. Kui seod äpi Apple Health’iga, jõuavad siia kõik su trennid erinevatest spordiäppidest, näiteks Endomondost, Stravast, Polar Flow’st jne.
· Elisa Elustiil on sulle! Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient.

elisa eliza

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение?
Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.