Phibi

Издатель: Omicron Apps sp. z o.o.
Оценка:
Цена: 8.99 дол. США
Совместимость: iPhone & iPad

История рейтингов приложения

Посмотреть историю рейтингов загрузок Phibi в {Польша}.
История рейтингов показывает, насколько приложение Phibi популярно в магазине iOS, и позволяет узнать об изменениях популярности с течением времени. Вы можете отслеживать показатели эффективности Phibi по дням и по часам в разных странах, категориях и на разных устройствах.
Рейтинг загрузок - iPhone - Польша
Пред. неделяЭта неделя
За прошлую неделю нет данных рейтингов
Данные за эту неделю будут доступны бесплатно после регистрации.
Данные за эту неделю вплоть до прошедшего часа.

Узнайте больше после бесплатной регистрации!

Зарегистрируйтесь бесплатно и получите неограниченный доступ к данным рейтингов, отзывов, ключевых слов и многому другому.

Описание приложения

Nie przepadasz za reklamami, płaceniem za każdą funkcję aplikacji z osobna, wymaganiem dostępów do zasobów telefonu, śledzeniem użytkowników, itd.?

My też nie:) – sprawdź naszą minimalistyczną (acz bogatą w funkcje), intuicyjną aplikację do budżetowania.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz zarządzać budżetem czy robisz to od lat, Phibi pozwoli Ci spojrzeć na Twoje finanse z szerszej perspektywy, dając jednocześnie wgląd w istotne dla planowania finansowego detale.

Zobacz jak struktura Twoich wydatków oraz dochodów prezentuje się w wybranych przez Ciebie ramach czasowych, a następnie użyj tych informacji do bardziej efektywnego realizowania swoich celów.

Twój czas jest cenny – dlatego zadbaliśmy, by korzystanie z aplikacji było proste i przyjemne. Wprowadzanie danych zajmuje moment, a ich późniejsza analiza pozwoli Tobie szybko odczytać interesujące zależności oraz wyciągnąć wnioski.

Przekonaj się, ile możesz zyskać, planując z Phibi.

Zanim zainstalujesz, miej na uwadze:

Aplikacja nie wymaga podawania żadnych dostępów do kont bankowych (nie występuje łączenie z instytucjami finansowymi – Phibi jest w 100% niezależnym narzędziem). Możesz jej używać w pełni anonimowo.

Stabilne połączenie z Internetem jest zalecane – w „trybie samolotowym” wciąż można dodawać wydatki, lecz dostęp do pozostałych funkcji aplikacji będzie wtedy wyłączony (by nie wykorzystywać zasobów urządzenia, aplikacja korzysta z Chmury – dzięki temu Twoje dane są również bezpieczne w przypadku np. utraty telefonu/tabletu).

Kluczowe funkcje:
- przede wszystkim, Phibi NIE gromadzi meta-danych z Twojego urządzenia – nie sprzedajemy ani nie dzielimy się z nikim informacjami, jakie wprowadzasz do aplikacji; co więcej, nie profilujemy Cię w celu wyświetlania reklam (nawet w całkowicie bezpłatnej wersji „Phibi Lite” żadne reklamy nie są wyświetlane – po prostu ich nie lubimy)
- ciesz się w pełni konfigurowalnym ekranem startowym, dzięki któremu dodawanie wydatków i dochodów jest tak szybkie, jak to możliwe
- twórz kompleksowe Szablony dla wydatków i dochodów stałych – będą się one dodawać do Phibi automatycznie
- wybieraj z 1800 możliwych kombinacji ikon/kolorów przy tworzeniu kategorii
motywuj się, wyznaczając Cele i deklarując kwoty, które będziesz oszczędzał(a), by je osiągnąć – środki zaplanowane na rzecz zrealizowania Twoich Celów zostaną wyświetlone jako inne „wydatki stałe”
- określaj Limity wydawanych środków (miesięcznie, tygodniowo lub w dowolnie wybranym, innym okresie) na cały budżet, wybrane kategorie, sposoby płatności lub kombinacje ww. kryteriów
- przypisuj wydatki oraz dochodu do wybranych „osób w budżecie”
- korzystaj z zaawansowanych filtrów do analizy wprowadzonych danych (wyłączaj z widoku analiz wybrane wydatki, kategorie itp., by zobaczyć jak Twój budżet mógłby wyglądać po wprowadzeniu zmian – użyj tej wiedzy do lepszego planowania)
- wybierz dowolny zakres czasowy prezentacji danych budżetowych
- loguj się z wielu urządzeń z wykorzystaniem Chmury
- opcjonalna, dodatkowa blokada dostępu do aplikacji PINem.
- liczne opcje personalizacji wyglądu

Nieustannie rozwijamy aplikację dla Ciebie – wierzymy jednak, że już w obecnej formie spełni ona Twoje oczekiwania.

Jeśli masz pomysł, co możemy zrobić lepiej, nie wahaj się podzielić z nami swoimi sugestiami – być może zaproponowana przez Ciebie zmiana znajdzie się w kolejnej aktualizacji. Czekamy na Twoją opinię!

Dziękujemy!

pensja budget goal budgeting app budgeting tool budżet domowy expenses income rachunki income app moje wydatki wydatki finance management app home budgeting budgetplanung bill manager shopping planner monthly budget planner uk spendbook daily expenses manager expenses tracker spend it

Оптимизация для магазинов приложений

Какие слова люди используют, чтобы найти приложение?
Правильные ключевые слова помогут повысить заметность приложения, а так же улучшить показатели загрузок и дохода. App Annie отслеживает миллионы ключевых слов, чтобы вы смогли увеличить количество загрузок своего приложения и понять, какие ключевые слова используют ваши конкуренты.

Отзывы и оценки приложения

Find out what users think of Phibi by reading the reviews and checking the rating.
4.2
18 оценки

Узнайте все о миллионах приложений и о том, что происходит в индустрии приложений, — вместе с App Annie.